وب سایت شخصی سیدحامد رضوی
من كی ام ؟!

قبل از هر چیزی بگم که به نظر من فقط و فقط کلام خداونده که مطلقه و مابقی نسبی هستند.
پس بنای من کلام خداونده و سعی میکنم اون رو بیان کنم. ولی یقینا کلام خودم نسبی و ذوقی و محتمل الخطاست.

اینجانب سید حامد رضوی متولد جمادی الاول سال 1401(ه.ق) شب شهادت حضرت فاطمه س (به روایتی). شاید جالب باشه که بدونید چند سالی هست که طبق تقویم قمری زندگی میکنم، علتش هم اینه که خداوند در کتاب خودش مبنای تاریخ رو ماههای قمری قرار داده و سال رو هم سال قمری دونسته ، در قرآن مجيد با صراحت‏سال مسلمان را سال قمرى قرار داده شده ، و از ما خواسته که حساب امور خودمون رو بر اساس ماه (قمری) تنظیم کنید( قرآن،سوره 10 یونس آیه 5). بحث مفصلش باشه بعدا اگر علاقه مند بودید.

خب معرفی رو ادامه میدم: من پنج سال دبستان معرفت، سه سال راهنمایی مفید، یک سال دبیرستان خواجه نصیر طوسی، یک سال دبیرستان جماران، یک سال دبیرستان شهید نیازی و یک سال هم مجتمع فنی تهران و ... بعد از اون در سال 1421ه.ق(بهمن 1379) وارد دانشگاه شهید شمسی پور تهران شدم و در رشته کامپیوتر نرم افزار ادامه تحصیل دادم. هم اکنون حدود یک سال در دانشکده ادبیات علامه طباطبایی یکسری کلاسهای علوم قرآنی شرکت میکنم.

کودک که هستیم مي خواهیم دنيا را تغيير بدهیم وقتي بزرگتر شدیم متوجه شدیم که دنيا خيلي بزرگ است و بايد کشور را تغيير بدهیم بعد ها کشور را هم بزرگ ديدیم و تصميم گرفتیم شهر را تغيير دهیم . در سالخوردگي تصميم گرفتیم خانواده را متحول کنیم و در آستانه مرگ که هستیم مي فهمیم که اگر روز اول خودمان را تغيير داده بودیم شايد مي توانستیم دنيا را هم تغيير دهیم.
مراقب افكارت باش، چون افكارت ، گفتارت را ميسازد. مراقب گفتارت باش، چون گفتارت، اعمالت را ميسازد. مراقت اعمالت باش، چون اعمالت، عادت هايت را ميسازد. مراقت عادت هايت باش، چون عادت هايت ، شخصيتت را ميسازد. مراقب شخصيتت باش، چون شخصيتت، سرنوشتت را ميسازد.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2880 | بازدید امروز : 10 | کل بازدید : 2272288 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 | زمان بازدید : 0/1875